KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7517333
nr 751 7333
Gravyrer
2 st franska, 1 med skadat glas, ramens innermått: 37x29
Kondition: fuktskador
Utrop:
500 kr
Såld:
550 kr
måndag 2 april 2012
kl 17:09:14
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr
450 kr
500 kr